user_mobilelogo

Wat mag je verwachten?

Je maakt kennis met twee beroepenvelden: de wereld van de verkoop en de wereld van de verzorging. Je mag in het tweede jaar van deze werelden snoepen en dan op het einde van het tweede jaar beslissen welke richting je uiteindelijk kiest als beroep.

Via de vakken Handel en dactylo krijg je een eerste introductie in de verschillende verkoopsvormen en oefen je om goede verkoopgesprekken te voeren.

Tijdens de lessen verzorging-voeding leer je de basis van de verschillende bereidingstechnieken in de keuken. Onderhoud en decoratie van de verschillende leefruimtes, de eenvoudige wondverzorging en het onderhoud van kleding staan ook op het programma.

Lessentabel

Basisvorming –

2 Kantoor-verkoop, verzorging-voeding

Godsdienst/NCZ

2

Nederlands

4

Frans

2

Wiskunde

2

Natuurwetenschappen

1

Mavo

2

Lichamelijke opvoeding

3

Plastische opvoeding

1

Handel

5

Dactylo

3

Voeding

5

Verzorgingstechnieken

4

Totaal

34